Firma FINCONSULT, s.r.o. bola založená v roku 2001 a od svojho vzniku poskytuje služby súvisiace s vedením jednoduchého a podvojného účtovníctva a spracovania miezd pre fyzické a právnické osoby. Našim cieľom je poskytovať služby vždy včas a na vysokej odbornej úrovni, čo zabezpečujeme prostredníctvom tímu vyškolených pracovníkov.

Náš odborný tím tvoria:

JUDr. Dagmar Švarcová

Vyštudovala som Právnickú fakultu UPJŠ v Bratislave. V oblasti účtovníctva a daní mám bohaté skúsenosti. V ekonomickej oblasti pracujem už štyridsať rokov a pre našich klientov zabezpečujem poradenstvo nie len v oblasti ekonomiky a daní, ale aj v právnej oblasti.

Ing. Dana Pohanková

Vyštudovala som na Ekonomickej fakulte Technickej univerzity v Košiciach a vo firme pracujem už desiaty rok. Účtovníctvom som sa začala zaoberať už počas štúdia na strednej škole a od tej doby sa mu aktívne venujem. Pravidelne sa zúčastňujem odborných školení a som držiteľkou certifikátov „Účtovník profesionál“ a „Daňový špecialista“ vydanými Centrom účtovníkov Slovenska.

Ing. Lenka Kapolková

Som najmladším členom tímu. Študovala som na Ekonomickej fakulte Technickej univerzity v Košiciach a vo firme pracujem už 3 rok. Účtovníctvu som sa začala venovať už počas štúdia na Obchodnej akadémii, kde som sa zúčastňovala na účtovníckych súťažiach s umiestneniami aj na celoštátnych kolách.